Adana’da Natali Yeşilbahar Rüzgarı Esti..

Natali_Yesilbahar_XING

Natali Yesilbahar

Natali Yeşilbahar.. Bu ismi ilk duyduğum da Bana bu kadar heyecan katacak birisi olduğunu düşünmemiştim. XING AG İş Geliştirme & Satış Müdürü olan Natali Hanım geçtiğimiz perşembe (07.05.2009) günü Sinerji Kolu‘nun davetlisi olarak Adana’ mızdaydı. Yaklaşık 12 saat boyunca Adana’da bir çok iş görüşmesi yapan Natali Hanımla her an beraberdim. Tüm sunumlarında bizzat bulundum. Öyleki çoğu yerde Beni de Xing AG’den bir sorumlu zanneden bile oldu 🙂

İşte bu yazım da bu sunumlarda Natali’den neler öğrendiğimle ilgili..

Bir kere baştan söylüyorum O’nun ağzından olumsuz bir yanıt duymanız çok zor. Sunum yaptığı kişilere duymak istediklerini söyleyerek ama anlatmak istediğinden ödün vermeden anlatma yolunu seçen Natali Hanım işini son derece seven birisi. Bu sevgi zaten yüzüne ve tavırlarına da gayet iyi bir biçimde yansıyor..

Sosyal İş Ağlarının Önemi ve Geleceği.. Sinerji Günlerinde üniversite öğrencilerine yaptığı sunumda bu konu ile ilgiliydi. Bu sunumunların içeriğinden bahsetmeyeceğim bu yazımda. Zira en son vereceğim linklerle bu konuyu Siz keşfedebilirsiniz.. Tekrar dönelim Natali Yeşilbahar’a..

Sinerji Günlerinin kapanış yemeğinde, görenlerin ”ya bu kadın neden sırıtıyor bana?” dediği an ”Merhaba Ben Natali Yeşilbahar” sözleriyle karşılaştıkları ve ardından da ”haydaaa.. yanıma geliyor şimdi de” gibi şaşkınlık nidaları içinde birçok insan vardı.. Aslında şaşırmakta haklı sayılırlardı bu insanlar. Zira çevremizdeki birçok insan bırakın birbirleriyle tanışmayı birbirlerine bakmayı ve gülümsemeyi dahi beceremiyorken hem zeki hem de güzel bir bayan üşenmeden yerinden kalkıyor ve masadaki herkesle tek tek tanışıyor, ortak bir nokta buluyor ve hoşsohbet bir ortamda güzel dakikalar geçiriyor.. Gerçekten bizim için alışılmışın dışında bir profil Natali Yeşilbahar..

Hakkında yazacağım daha çok şey var ama daha sonraki yazılarımda aktarmaya çalışacağım. Son olarak Adanamızın Şırdanından hoşlanan nadir bayanlardan olan 🙂 Natali Hanım’a Bizlere yaşattığı neşeli gün için teşekkür ederim.

Tıklayın pişman olmazsınız: http://nataliyesilbahar.com  ve http://xing.com

4 thoughts on “Adana’da Natali Yeşilbahar Rüzgarı Esti..

  1. Değerlendirmelerin için teşekkürler.
    Sana, Sinerji Kolu’ndaki tüm organizatörlere ve Çukurova Üniversitesi’ndeki değerli öğrencilere misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  2. Değerlendirmelerin için teşekkürler.
    Sana, Sinerji Kolu’ndaki tüm organizatörlere ve Çukurova Üniversitesi’ndeki değerli öğrencilere misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir