ROIVA artık resmi Getresponse MAX partneri

ROIVA, Dünyanın Önde Gelen Pazarlama Otomasyonu Platformlarından GetResponse MAX Resmi Partneri Oldu

Herkese merhaba! Çok şükür yine sizlere çok güzel bir gelişmeyi duyurmak için klavye başına oturdum.

Uzun zamandır ROIVA’da, işletmelerin büyüme pazarlama stratejilerini etkili bir şekilde oluşturmasına ve stratejiyi sürdürülebilir şekilde uygulamasına yardımcı oluyoruz. Bu anlamda dünyanın önde gelen bir pazarlama otomasyon platformu olan GetResponse ile yeni bir partnerlik yaprak güçlü kaslarımızın sayısını ve etkisini artırmayı hedefledik. Artık resmi imzaların da atıldığına göre bu iş ortaklığını duyurmak istedim. Bu gelişmeden ötürü çok mutluyum, çok mutluyuz.

ROIVA olarak, her zaman müşterilerimize işletmelerini dijitalde büyütmelerine yardımcı olacak en iyi çözümleri sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Veri odaklı pazarlama hizmetlerimize ek olarak, sosyal medya pazarlaması, dijital reklamlar, web analitiği, (lead generation) müşteri adayı oluşturma, CX danışmanlığı ve çözümleri, SEO danışmanlığı veya web geliştirme ve daha pek çok hizmetimizi hem Türkiye hem de globalde önemli markalardan oluşan müşterilerimize veriyoruz. Bu bağlammda sürekli değişen dijital pazarlama dünyasında müşterlerimizin güncel kalmalarına yardımcı olduğumuz ve onlara sağladığımız vizyon için de bize olan güven her geçen gün artıyor.

ROIVA Artık GetResponse MAX Türkiye, Kıbrıs ve Azerbaycan Resmi Partneri

Türkiye, Kıbrıs, AzerbaycanROIVA’da global bir çok pazarda yer aldığımız gibi, işletmeler için gelecek vaat eden yakın pazarlarımız Türkiye, Kıbrıs ve Azerbaycan’da da faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye dünyanın en büyük 20. ekonomisi ve hızla büyüyor. Genç ve dinamik bir nüfusa sahip olmasının yanı sıra müşteri tabanını genişletmek isteyen işletmeler pazarlama dünyası için büyük bir avantaj. Benzer şekilde, Kıbrıs Avrupa pazarına açılan önemli bir kapı ve hızla büyüyen bir ekonomiye sahip. Aynı zamanda Orta Doğu’daki operasyonlarını genişletmek isteyen işletmeler için de stratejik bir konumda.

Azerbaycan ise zengin bir petrol ve gaz endüstrisine sahip ve çeşitli sektörlerde önemli büyüme potansiyeli olan hızla gelişen bir ülke. Bu sebeplerle biz de GetResponse MAX iş ortaklığımızı önce bu ülkeler nezdinde sağlamak istedik.

GetResponse gibi küresel pazarlama teknolojisi şirketleriyle ortaklık kuran ROIVA, bu büyüyen pazarlardan yararlanmak isteyen işletmelere yenilikçi çözümler sunabilme konusunda artık daha güçlü. Veriye dayalı pazarlama hizmetlerimizle Türkiye, Kıbrıs ve Azerbaycan’daki işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarına ve pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Lider Büyüme Pazarlama Firması ROIVA

GetResponse ile ortaklığımız, sektördeki öncülüğümüzü sürdürme misyonumuzun bir örneğidir. GetResponse MAX iş ortağı olarak, müşterilerimize özelleştirilebilir e-posta pazarlama, otomatik yanıtlayıcılar ve hedef sayfalar gibi pazarlama otomasyon araçlarına erişim sağlayabiliriz. Gelişmiş analiz ve özelleştirilebilir şablonlar sayesinde, müşterilerimiz artık dönüşümleri, potansiyel müşterileri ve ROI’yi izleyebilir ve müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına ilişkin değerli bilgiler edinebilirler.

Bir CEO olarak, GetResponse ile yaptığımız bu ortaklık hakkında büyük heyecan duyuyorum ve birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız için getirdiği fırsatlara çok inanıyorum. Pazarlama otomasyon araçlarını kullanarak müşterilerimizin işletmelerini bir üst seviyeye taşıyabileceğimize ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabileceğimize eminim.ROIVA GetResponse Max Announcement

Dijital dünyada rekabet giderek artarken, müşterilerimize özelleştirilmiş ve ölçeklenebilir pazarlama stratejileri sunmak için GetResponse MAX ortaklığına entegre edilmiş tüm araçlara erişebilme imkanı sunuyoruz. Bu sayede, müşterilerimizin pazarlama faaliyetlerini otomatikleştirmelerine ve daha hızlı sonuçlar elde etmelerine yardımcı olabiliriz. Hele yapay zeka teknolojilerinin son zamanlardaki artan kullanımı ile dijital pazarlama dünyasında ve tüm dünyada büyük bir etkiye sahip gelişmelere şahit oluyorken…

İşletmelerin, AI’nin sunduğu avantajları kullanarak dijital pazarlama kampanyalarını daha etkili hale getirmeleri ve daha büyük başarılar elde etmeleri mümkün olduğu aşikar ve aynı şekilde, dünya genelinde AI teknolojilerinin kullanımı, daha akıllı ve verimli bir dünya yaratmaya yardımcı oluyor. Bu nedenle GetResponse MAX pazarlama otomasyonu adımımızın da yeni nesil dijital pazarlama anlayışında önemli bir yer tuttuğunun da farkındayız. Her zaman söylediğim gibi, bu bir silsile işi ve her bir bileşenin birbirine dokunduğu keyifli bir yap boz oyunu. Biz ROIVA olarak bu yap boz oyunlarında, müşterilerimizin işletmelerini en iyi şekilde büyütmelerine yardımcı olmak için her zaman yanlarında olacağız. Yenilikçi çözümlerimizle müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Siz de ROIVA ile iş birliği yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. GetResponse MAX ortaklığımızın işletmeniz için ne kadar faydalı olabileceğini keşfedin.

Sevgiler.

E-Bülten

Düzenli olarak dijital pazarlama taktikleri ve püf noktaları almak ister misiniz?

Bu yazıları da okumalısın!