Ufo Açık Hava Isıtıcıları

ufo_acikFutbolda fırsatçı golcü diye bir tabir vardır bilir misiniz? Hani rakip defansın hata yapmasını tetikte bekleyen veya pozisyon gereği oluşacak fırsatları önceden sezip tam da olması gereken yerde durup gol vuruşlarını yapan forvetlerden bahsediyorum.

Hah işte, Ufo’nun açık hava ısıtıcı reklamlarını görünce aklıma hemen bu futbol tabiri geldi. Fırsatı yakalayan Ufo’ya helal olsun golü attı şimdiden. Yazın iyonizerli serinleticisiyle sektörde mevsimlik olmadığını gösteren firma şimdi de kapalı alanlarda sigara içme yasağını fırsat bilerek yeni bir ürün ile piyasaya çıktı. Gerçi ürün yeni mi değil mi tartışılır ama pazarlama jargonu bir çok mekan sahibini etkilemişe benziyor.

Kendi adıma sigara içmediğim için çok bir ayrıcalık hissetmedim ama sigara kullanan arkadaşlarımın Ufo Açık Haca Isıtıcısı bulunan mekanları tercih edeceğinden eminim. Dolayısıyla Ufo mekan işletmecilerinin müşteri memnuniyeti ve rekabet gücü noktalarında önemli bir kriter olmuş olacak.

Üstelik reklamlarındaki kısa ve öz anlatım da çok yerinde olmuş. Buraya tıklayarak reklamı izleyebilirsiniz. Bence çok keyifli olmuş reklamları da..

Firmayı blogum aracılıgıyla tebrik ederim. Fırsatlar değerlendirilmek içindir 🙂

2 thoughts on “Ufo Açık Hava Isıtıcıları

  1. Girimşicilik dersi aldığım hoca bir seferinde demişti ki :” emekliliğime az kaldı , bu aralar kimsenin keşfetmediği bir şey keşfedip bunun sırtında bi 5-6 yıl daha kazanarım ve bu beni iyi şekilde emekli yapar” demişti.Ve daha sonra da şunu ekledi ” ne kadar şey ürettiysem benden 4-5 yıl sonra bunun yararlı olacağını düşünerek kendilerine uyarladılar ama onlar benim gibi kazanamadı çünkü onlar taklid yaptılar” UFO burada üreticiliğini ve fırsatcılığını kullanarak pastadan büyük bir pay alabileceğini gösterdi. . .

  2. Girimşicilik dersi aldığım hoca bir seferinde demişti ki :” emekliliğime az kaldı , bu aralar kimsenin keşfetmediği bir şey keşfedip bunun sırtında bi 5-6 yıl daha kazanarım ve bu beni iyi şekilde emekli yapar” demişti.Ve daha sonra da şunu ekledi ” ne kadar şey ürettiysem benden 4-5 yıl sonra bunun yararlı olacağını düşünerek kendilerine uyarladılar ama onlar benim gibi kazanamadı çünkü onlar taklid yaptılar” UFO burada üreticiliğini ve fırsatcılığını kullanarak pastadan büyük bir pay alabileceğini gösterdi. . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.