Veli Bahçeci

2008 itibariyle dijital pazarlama alanında boy göstermeye başlamış, temel eğitimini mühendislik üzerine almış bir dijital pazarlamacı olan Veli Bahçeci, 2015 – 2020 seneleri arasında çalıştığı global firmalarda $1.35M dolardan fazla dijital reklam bütçesi yönetmiştir.

Çok çeşitli danışmanlıklardan ve global şirketlerden edindiği deneyimleri 2020 Mayıs ayında kendi işletmesi olan ROIVA’nın kurulmasında büyük etken olmuştur. Özellikle veri odaklı dijital pazarlama kapsamında; bir müşteri yolculuğunun her aşamasına dokunan ve bu aşamalardaki en önemli bileşen olan verinin ve CRM’in altın kurallarını, Salesforce, Zoho ve CRM deneyimleriyle harmanlayan, öğrencilerine uygulama odaklı iş akışları ve optimizasyon taktikleri veren Bahçeci’nin özel ilgi alanı da big datadır.

2013 yılından bu yana danışman ve stratejist olarak desteklediği şirketler için sağladığı iş modelleme, katma değerli gelir yaratma yöntemleri, iş akışları ve büyüme pazarlaması deneyimlerini anlattığı çok özel içerikleri çeşitli danışmanlık platformlarında derleyen Veli Bahçeci, 15 farklı sektörden 50’den fazla şirket ile mentor ve yönetici olarak çalışmıştır.